Totalne zmiany w Total Fitness?

Przejęcie spółki Total Fitness
Czas czytania: < 1 min

Benefit System jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych. Firma kojarzona jest głównie z kartami Multi Sport – popularnymi wśród firm benefitami pracowniczymi, pozwalającymi na korzystanie z licznych obiektów sportowych, jak siłownie, kluby fitness, pływalnie itp. Jest to jednak dużo większa spółka, mająca w swojej ofercie także inne benefity pracownicze, między innymi umożliwiające wejścia do teatrów, muzeów czy zapewniające abonament lunchowy.

Przejęcie w branży fitness

Obecnie Benefit System przejmuje innego giganta na rynku, firmę Total Fitness. Wykupi ona ponad 88% akcji Total Fitness, co de facto oznacza przejęcie spółki. Umowa sprzedaży akcji opiewa na kwotę między 75 a 85 mln zł i zostanie zapłacona w ratach.

Total Fitness to znana sieć klubów fitness działająca głównie w województwie mazowieckim, choć nie tylko. Obecnie funkcjonuje 14 klubów: w Warszawie, Piasecznie, Pruszkowie, Radomiu oraz w Gdańsku. Jak podaje Bankier.pl, działalność klubów fitness wygenerowała w 2020 roku przychody na poziomie 21,9 mln zł i znormalizowany zysk EBITDA na poziomie 3,7 mln zł.

Klienci klubów mogą zastanawiać się, jakie zmiany w funkcjonowaniu firmy wprowadzi nowy zarząd. Przekonamy się już wkrótce.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju