Treneiro.me – cały trening w jednym miejscu!

treneiro-2-scaled-1
Czas czytania: 2 min

A gdyby tak zamknąć Twój kalendarz trenera personalnego, wraz z inspiracjami treningowymi oraz wszelkimi innymi potrzebnymi narzędziami; zapotrzebowaniem kalorycznym klienta, wskaźnikiem BMI, etc… W jednym miejscu? Czy ułatwiłoby to Twoją trenerską misję szerzenia zdrowego trybu życia? Na to liczyli założyciele treneiro.me. To wirtualne narzędzie na miarę czasów po epidemii. Poprosiliśmy, by wypowiedzieli się na ten temat szerzej. Poznaj treneiro.me.

Treneiro.me to aplikacja, która powstała z myślą o dostarczeniu trenerowi personalnemu narzędzia, w którym mógłby “zmieścić” całą swoją pracę. Naczelną ideą była automatyzacja procesu rozpisywania planów treningowych i diet, ale aplikacja jest zarówno kalendarzem, jak i komunikatorem, a przejrzystymi wykresami pomaga śledzić progresję podopiecznych naszych klientów. Treneiro.me pomaga trenerom kreować ekspercki wizerunek i utrzymywać klientów długodystansowo – usprawnia kontakt z podopiecznymi poprzez czat i możliwość wysyłania ankiet cyklicznych tak, by być na bieżąco z odczuciami klientów i móc o każdej porze dnia rozwiewać ich wątpliwości.

Treneiro.me jest też dużą wartością dla trenujących – trener, będąc subskrybentem, zapewnia wszystkim swoim podopiecznym dostęp do aplikacji mobilnej, dzięki czemu trenujący mają dostęp do planów treningowych i dietetycznych, mogą realizować trening z aplikacją – zapisywać każdy parametr (podniesiony ciężar, ilość wykonanych powtórzeń w serii), wprowadzać posiłki i śledzić ich kaloryczność. Ponadto, ćwiczący może cyklicznie aktualizować pomiary ciała, dzięki czemu na wykresach lub zdjęciach widać, jak na przestrzeni współpracy zmieniała się jego sylwetka.

Z czasem treneiro.me wprowadziło nowe rozwiązanie umożliwiające zwiększenie sprzedaży własnych produktów cyfrowych – trener może stworzyć ebook lub autorski plan treningowy (albo kilka jego wariantów), zadbać o oryginalną oprawę wizualną (w postaci własnych nagrań i odsyłaczy) i zacząć sprzedawać gotowy produkt bez ograniczeń. Wystarczy pobrać specjalnego linka do produktu i udostępnić go na fanpage’u lub bezpośrednio swoim podopiecznym, dzięki czemu każdy z klientów po zakupie otrzyma dostęp do aplikacji mobilnej z planem. Opcja sprzedaży produktów cyfrowych z treneiro.me ma również wielką zaletę w postaci automatyzacji procesu płatności, co znacznie ułatwia życie trenerom.

Treneiro.me to aplikacja stworzona z myślą o ambitnych trenerach personalnych, dla których treningi na siłowni to za mało. Jest narzędziem do prowadzenia współpracy online z podopiecznymi, ale też daje możliwość sprzedawania swoich usług lub gotowych produktów bez ograniczeń. W przyszłości rozwój treneiro.me pójdzie w stronę tworzenia spersonalizowanych aplikacji dla trenerów osobistych, ale w tej sprawie potencjalnych klientów zapraszamy do kontaktu prywatnie.

Polecamy także:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju