Trener z Wrocławia multimilionerem? Auta za ponad 20 milionów złotych?

Wojeciech Jusiel milioner
"Żal Wam wszystkim dupy ściska? Czy jak. Może gdybyście zajeli się pracą i własnymi biznesami, zamiast obrabianiem dupy innym i szydzeniem, tez byłoby Was stać. Nie wiem, czy wydaje się Wam, ze jesteście „fajni”
Czas czytania: 4 min

Wojciech Jusiel to trener z Wrocławia, który prowadzi własne studio treningowe. Jest również organizatorem szkoleń obejmujących tematykę treningową. Ciekawostką może być dla wszystkich, że jest również właścicielem pokaźnej kolekcji aut przekraczających wartość 20 000 000zł!

W dniu dzisiejszym na kanał youtube Hi_5 wleciał nowy odcinek, a w nim Wojciech Jusiel, który rozmawia o motoryzacji, trochę o branży fitness, a autor odcinka tytułuje go multimilionerem. W mediach społecznościowych ktoś udostępnił ten film i zrobiło się dosyć dynamicznie. Żona Wojciecha mocno zaatakowała osobę, która udostępniła post. Post został udostępniony bez żadnego dodatkowego opisu.

Żal Wam wszystkim dupy ściska? Czy jak. Może gdybyście zajeli się pracą i własnymi biznesami, zamiast obrabianiem dupy innym i szydzeniem, tez byłoby Was stać. Nie wiem, czy wydaje się Wam, ze jesteście „fajni” bo wysmiejecie kogoś, kto ma lepiej od Was, bo ciężej na to pracuje.Z tego co kojarzę, to jak zaczął się kryzys, to niejeden z Was do Wojtka pisał, co ma robić, ale nikt się teraz nie przyzna 😉Spoko, hejtujcie dalej, bo na tyle widać tylko Was stać. A Wojtek sobie w tym czasie zapracuje na nowy samochód. Pozdrawiam i życzę Wam trochę więcej pokory i rozumu.” – Paulina Jusiel

“Troszkę ponosi fantazja… skoro jest to w internetach to chyba można skomentować i zareagować w dowolny sposób… A to że ty tak reagujesz świadczy tylko o Tobie. Nikt tu nikogo nie obraził ..a co do szydzenia to Wojtek też coś o tym wie, bo niejednokrotnie on obrażal innych. Nikt nie jest święty więc się tak nie unoś . Nie pozdrawiam życząc udanych zakupów aut i innych takich.”Michał Zwolak

Multi-Milioner z Wrocławia ma auta za ponad 20.000.000 zł! | WYWIAD

“Widzę że Pani Paulina Jusiel odrazu zaczęła atakować zwykle udostępnienie filmu z YT, bez komentarza Mateusz Pawlikowski dopisanego do tego udostępnienia, więc nie ma podstawy by stwierdzić że komuś, jak to Pani powiedziała żal dupe ściska, ale już Pani atak może wywoływać wrażenie że coś na rzeczy być musi bo jak wiadomo, zwierzę (człowiek) atakuje by jeść, lub się bronić. Tutaj widać obronę przed czymś co nie zostało ujawnione więc coraz bardziej to ludzi ciekawi.” – Mateusz Gibaszek

Paulina Jusiel myślę osobiście że żal to może zaraz ścisnąć dupe ale nie komuś z komentujących a Wam jak osoby powiązane z owymi extra biznesami się tutaj odpala, zastanów się po co wgl wchodzisz w dyskusje w której ocean ludzi zaleje Was faktami.” – Mariusz Król

Sytuacja więc wydaje się trochę kontrowersyjna. Wojtek Jusiel posiadając taką kolekcję drogich i luksusowych aut zasługuje na słowa wielkiego uznania. W komentarzach czuć jakąś niewyjaśnioną do końca sytuację.

Wojeciech Jusiel w materiale zaznaczył ważną rzecz:

” Praca trenera personalnego, praca trenera przygotowania motorycznego, a prowadzenie siłowni to są dwie różne rzeczy”

“Trening personalny żadnym rozporządzeniem nie został zabroniony, absurd jest taki, że studia treningu personalnego są tak samo nękane jak siłownie gdzie prowadzony jest zupełnie inny rodzaj usługi”

Co do samej dodatkowej działalności Wojciecha Jusiela czyli kolekcji sportowych aut to nie podał on konkretnych informacji mówiąc tylko, że auta na siebie zarabiają. W komentarzach pod filmem możemy zobaczyć, że auta stoją w wypożyczalniach, ale to tylko komentarze internautów.

Temat stał się dość gorący i sam film generuje już dużo wyświetleń, a za tym rosnącą liczbę komentarzy. Będziemy śledzić ten wątek jak się rozwinie.

Jaki jest komentarz samego trenera? Tak odnosi się Wojciech Jusiel do materiału i opinii z nim związanych.

No więc tak jak obiecałem udostępniam „obiecany wywiad” 💪Długo się zbierałem czy zgodzić się na tę rozmowę, ponieważ mówi się że pieniądze lubią ciszę, albo że odezwą się „hejterzy” – co oczywiście miało miejsce 🙂 Zdecydowałem się po wielu namowach – ponieważ muszę powiedzieć, że jestem domu z tego co osiągnąłem dzięki ciężkiej pracy! Ci co mnie znają wiedzą, że pracuję od 6 do 22-23 … bo plany dla klientów same się nie napiszą. Oczywiście jak ktoś słusznie zauważył – tytuł jest chwytliwy i tak naprawdę ma tylko przyciągnąć uwagę… widza. Bo wszystkie auta są własnością banków i są leasingowane i służą do prowadzenia działaności gospodarczej czynnie 🙂 Więc niestety zwolennicy prania pieniędzy lub robienia przekrętów się zawiodą… Niestety wartość katalogowa by pewnie taka była, ale na szczęście są okazje i rabaty🤣 Przykro mi, że dużo osób jednak „boli” to co robię w biznesie Trenerskim i nie tylko, ale wiem że nie można tego uniknąć.Przykro mi, że ludzie oceniają mnie na podstawie tego co usłyszeli od „kogoś”Przykro, mi że ludzie, którym kiedy pomogłem, a nasze drogi się rozeszły stali się moimi „hejterami”, mimo, że z mojej strony nie było w ich stronę nidy złych intencji, a wręcz przeciwnie. Życzę Wam własnych sukcesów i wszystkiego co uważacie, że dla Was najlepsze – serio. Przykro mi, że ludzie zamiast skupić się na sobie i swoim rozwoju wolą marnować swój cenny czas czas Niestety taki jest nasz świat i pewnych rzeczy się nie uniknie. Jestem trudną osobą i to wiem. Nie jestem idealny i nigdy nie będę, jednak to co udało mi się osiągnąć, zawdzięczam swojej ciężkiej pracy i życzliwym osobom na mojej drodze, nawet jeśli nasze drogi się rozeszły i poróżniliśmy się. Pewnych rzeczy się nie cofnie, trzeba iść dalej i być lepszą wersją siebie.Polecamy również:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju