Ustawa odszkodowawcza dla branży fitness?

W miniony piątek w senacie uchwalona została ustawa odszkodowawcza, której byliśmy jednym z inicjatorów . Informuje Polska Federacja Fitness.
Czas czytania: < 1 min

W miniony piątek w senacie uchwalona została ustawa odszkodowawcza, której byliśmy jednym z inicjatorów . Informuje Polska Federacja Fitness.

Co warte zauważenia zyskała również poparcie wśród kilku senatorów Prawo i Sprawiedliwość oraz obecnych na posiedzeniu przedstawicieli Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. W/w ustawa ma za zadanie objąć pomocą wszystkich tych [od pracowników, poprzez osoby prowadzące JDG do reszty mikro, małych czy średnich firm], którzy nie otrzymali żadnej pomocy z tzw. “tarczy antykryzysowych” bądź ta pomoc była po prostu niewystarczająca. Obecnie ustawa została skierowana do Sejm Rzeczypospolitej Polskiej i Naszym głównym celem w tej kwestii będzie doprowadzenie do jej do rozpatrzenia podczas posiedzenia w tejże izbie.

https://fb.watch/3NRHzIlZix/ <– tutaj link do konferencji prasowej dot. niniejszej ustawy.

https://www.senat.gov.pl/…/senat…/11275/druk/307s.pdf… <– ustawa przyjęta

w dniu 19.02.2021Szczere podziękowania z naszej strony dla Krzysztof Kwiatkowski, Wadim Tyszkiewicz FP za ogrom pracy przy ciągłym wspieraniu branży fitness i innych branż zamkniętych. Podziękowania również należą się senatorowi PiS – Jan Maria Jackowski oficjalnie poparł projekt ustawy, a w Swoim wystąpieniu wyraził pełne poparcie dla otwarcia branży fitness, wykazując tym samym brak logiki w prowadzonej polityce dot. walki z epidemią. Cały projekt nie powstał by bez wsparcia:Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego – IGHPTUgether

Polecamy zapoznać się zarówno z materiałem z konferencji prasowej, jak i z samą treścią ustawy.

źródło:

https://www.facebook.com/polskafederacjafitness

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Trening podczas miesiączki

Czas czytania: 2 min Tytułowy wątek rozważany jest bardzo często – zwłaszcza przez kobiety, które są na początku swojej przygody z treningami. Czy można trenować podczas miesiączki? Nie ma