Wiktoria Nnaka zmieniła trenera! Partner ją zastraszał? Była wzywana policja.

Właśnie dzisiaj Paweł Burakiewicz znany z instagrama jako pawelfitnessworld oznajmił że wita w swoim teamie Wiktorię Nnakę, która wcześniej współpracowała z Dominikiem Nadolskim czyli harem_ass_breaker. Dominik o zakończeniu współpracy dowiedział się przez instagram.
Czas czytania: 2 min

Właśnie dzisiaj Paweł Burakiewicz znany z instagrama jako pawelfitnessworld oznajmił że wita w swoim teamie Wiktorię Nnakę, która wcześniej współpracowała z Dominikiem Nadolskim czyli harem_ass_breaker. Dominik o zakończeniu współpracy dowiedział się przez instagram.Świat fitness jest malutki, a informacje roznoszą się z prędkością światła. Wiktoria Nnaka to bardzo utytułowana zawodniczka, o której już kiedyś pisaliśmy na łamach naszego portalu gdy po dostaniu tzw. dzikiej karty zdobyła 2 miejsce na zawodach pro. Wtedy wylała się na nią fala hejtu.

Dzisiaj mamy informację, że zmieniła trenera o czym pochwalił się właśnie jej nowy trener na swoim profilu. Nic dziwnego taka zawodniczka w szeregach to nie lada gratka, ale również duża odpowiedzialność. Bo za jej sukcesy i porażki będzie głównie odpowiadał trener.

Wiktoria po tej publikacji również pochwaliła się, że z nowym trenerem już mają plany na starty jeśli będzie taka możliwość. Czytając post można było odczuć zadowolenie z podjętej decyzji.


Nie czekaliśmy długo na rozwój wydarzeń bo już chwilę później zostało wydane oświadczenie przez Klub Sportowy Harem udostępnione przez Dominika Nadolskiego. W oświadczeniu czytamy, że Wiktoria w styczniu 2021 nie dotrzymała warunków umowy oraz nieprzestrzeganiem regulaminu dyscyplinarnego PZKFiTS. Brak możliwości kontaktu z Wiktorią pomimo licznych prób doprowadził sprawę do Komisji Dyscyplinarnej i wniosek o ukaranie.

Wiktoria przestała milczeć. Zabolało ją to oświadczenie i powiedziała swoją wersję wydarzeń. Sprawa staje się naprawdę poważna gdyż jej były trener, a również partner Wiktorii nękał ją według niej.

Nie porusza kwestii umowy ponieważ tym zajmują się prawnicy. Oskarża byłego partnera o próby zastraszania, poniżania, uniemożliwienia kolejnych startów. Była również nachodzona, była wzywana policja ponieważ nie mogła dostać się do swojego samochodu. Ex partner pisał również do różnych osób, że zakończył karierę Wiktorii. Nie jest w stanie obecnie sobie sama poradzić sobie z tym wszystkim i musi korzystać z psychoterapeuty.

Mimo wszystko jest wdzięczna za pomoc i to co udało jej się osiągnąć. Sama nie chciała tej sprawy poruszać publicznie jednak oświadczenie wydane przez klub sportowy spowodowało jej reakcję. Chciała zwrócić uwagę na komentarze, które są pisane na podstawie tylko jednostronnych informacji.


Publiczna afera wywiązała się tak na dobrą sprawę po udostępnieniu u niej na profilu informacji o nowym trenerze, a oświadczenie było odpowiedzią na to. Poczekamy na rozwój wydarzeń jednak jak widać oskarżenia są naprawdę poważne.

Przeczytaj także:
Artur Cichecki


Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Głowa to podstawa!

Czas czytania: 3 min Kiedy trenujemy, czynnie uprawiamy sport i po prostu dbamy o swój wygląd i muskulaturę, często martwimy się o przysłowiowe spadki mięśniowe, kontuzje, czy ewentualnie serce.

Full body workout – trening dla każdego?

Czas czytania: 2 min Najbardziej znany trening w świecie siłowni – full body workout, czyli trening całego ciała. Jak uważacie, jaki procent społeczeństwa wykonuje ten właśnie trening? Ma swoich