Wynajem siłowni na godziny? Pomysł na biznes podczas pandemii

fces
Czas czytania: 2 min

W Poznaniu niedaleko lotniska Ławica stoi przydomowa siłownia, stworzona w niewielkim obiekcie przypominającym kontener. Postawiła ją tam firma NRG Solutions z Dąbrowy koło Poznania.

Siłownia nie jest rozwiązaniem “pandemicznym”, które zrodziło się w głowach pomysłodawców w czasie, gdy tradycyjne siłownie i inne miejsca zostały zamknięte z powodu koronawirusa. Firma NRG Solutions, która projektuje, produkuje i sprzedaje przydomowe siłownie, wprowadziła je do oferty już trzy lata temu. Teraz jednak z uwagi na sytuację w kraju nabiera biznesowego znaczenia. Rozwiązanie podoba się mieszkańcom Poznania i wydaje się być dobrym pomysłem na biznes, dla tych którzy szukają miejsca na trening w kameralnych warunkach.

Obiekt jest wyposażony w maszyny i akcesoria, dzięki którym można zrobić trening. Godzina treningu kosztuje 30 zł (płaci się od godziny, a nie osoby, więc jeśli na wynajem zdecydują się dwie, to koszt dzieli się na pół). Obiekt jest sprzątany przez pracowników stacji paliw, która znajduje się obok (współpraca na zasadzie partnerstwa.

Rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością. Obiekt jest dostępny całą dobę. Najczęściej trenuje w nim jedna osoba, lub para. Siłownia jest wykorzystywana również przez trenerów personalnych prowadzących swoich klientów. To świetne rozwiązanie, które się sprawdza a także może być alternatywą po otwarciu branży fitness dla osób, które się boją tłumów.

Polecamy także:

Instagram vs. rzeczywistość – postępy w treningu siłowym i robieniu formy – MEGAFORMA

Social Media

Najpopularniejsze

Zapisz się do newslettera

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty