Zbliża się sezon eventowy

sport_camp_700x672
Czas czytania: 2 min

Stety, niestety – wakacje coraz bliżej końca. Zwykle dla branży fitness oznaczało to złoty czas, kiedy sprzedaż jest najwyższa, klienci wracają, kluby przepełnione są radością… Ale od dwóch lat nasze życie wygląda inaczej. A jednak, odpukać, jesteśmy otwarci i w dodatku zbliża się sezon eventowy. Co nas czeka?

Sport Camp, Międzynarodowe Targi Poznańskie, FitExpo

Termin: 28-29.08.2021

Miejsce: Oczywiście, FitExpo Poznań

Co Was czeka: Sport Camp pod hasłem #ZdrowieNa5, a także udział licznych naszych partnerów, w tym projektu Zdrowa Polska. Mnóstwo wiedzy na wykładach, wiele ciekawych stoisk z możliwością zakupów, degustacji, masa motywacji, miejsca regeneracji. Szeroka tematyka, dużo aktywności. Jeśli nie macie jeszcze planów na ostatni weekend wakacji – zapraszamy serdecznie, będziemy tam i my.

FIWE Fitness Trade Show

Termin: 11-12.09.2021

Miejsce: Expo XXI, Warszawa

Co Was czeka: Tym razem Targi FIWE poszły w temat przewodni: Fit to the Bit. Zatem, czeka nas 2 dni targów pod znakiem muzycznym, jak zwykle mnóstwo wiedzy podczas wykładów i prelekcji, ciekawi goście, którzy będą udzielać wywiadów, odpowiadać na pytania i towarzyszyć Wam przez cały weekend, a do tego wystawcy z wieloma produktami przeznaczonymi do degustacji i sprzedaży. Wszystko w ciekawej oprawie muzycznej. Warto tam być!

Jeśli jeszcze nie wiecie, którą z tych imprez wybrać – odwiedźcie obie i to koniecznie. Warto, zwłaszcza w tych czasach, postawić na realne spotkania z ludźmi, odwiedzać tego typu eventy dopóki odbywają się bez przeszkód i cieszyć się tą ilością normalności, która jest nam dana.

Polecamy także:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju