ZDROFIT – sieć klubów stawia ZDRO przed FIT już od 05.05.2021!

ea808d_c80d216a0f71419781ba0afa47b2f352_mv2
Czas czytania: 2 min

Znana wszystkim sieć klubów ZDROFIT należąca do grupy kapitałowej Benefit Systems postawiła po raz kolejny na Zdrowie. Już wczoraj otworzyli oni 10 swoich placówek. Lista dostępna na nowej stronie www, Zdrofit Zdrowe Miejsce.

Zdrofit poszedł w nowym kierunku. Sieć podjęła odważną i istotną decyzję, na mocy której stworzyła praktycznie całą nową instytucję.

Zdrofit – zdrowe miejsce to usługi nie tyle sportowe, co prozdrowotne. Bardzo w duchu czasu i bardzo na miarę obecnych potrzeb. Aby skorzystać z usług klubów należy nie tylko wykupić karnet, ale zarejestrować się na stronie internetowej (co pozwala m.in. ograniczyć liczbę trenujących na raz, dzięki czemu nie ma ryzyka tłumu, a co za tym idzie ćwiczymy komfortowo i bezpiecznie). Dodatkowo, w ramach usług jak można przeczytać na stronie fizjoprofilaktyką, kinezyterapią czy programem usprawniania. Fizjoprofilaktyka to pojęcie szerokie, zawierające w sobie przede wszystkim edukację prozdrowotną oraz bezpieczne ćwiczenia pod okiem terapeutów. Z tego też powodu Zdrofit poszerzył swą bazę trenerów medycznych i fizjoterapeutów. Kinezyterapia z kolei to innymi słowy gimnastyka ruchem. Czy może być lepsze określenie na to, czego wszyscy w tej chwili potrzebujemy? Z ciekawością przyglądamy się tej nowej instytucji i zastanawiamy się, czy Zdrofit zachowa tę procedurę na dłużej i kiedy 29.05 otworzy podwoje pozostałych klubów jednocześnie pozostawi 10 placówek funkcjonujących jako medyczne.

Jest to dobre i przyszłościowe rozwiązanie, które po raz kolejny pokazuje, jak bardzo mocno branża sportowa i branża zdrowotna są ze sobą powiązane.

Życzymy powodzenia!

Polecamy także:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju